Galeria Olimp

W tym wyjątkowym i przyjaznym miejscu udasz się na modne zakupy i jak i spotkasz najlepszą miejską rozrywkę. Odpowiedni dobór sklepów sieciowych i lokalnych butików odzieżowych zapewnia szeroką ofertę w każdym segmencie wiekowym, jakiej nie znajdziesz w innych centrach handlowych w Lublinie. W strefie relaksu i rozrywki znajdziesz 8 salowy multipleks kinowy, nowoczesny klub fitness, kręgielnię, biliarda, snookera, studio taneczne, tor kartingowy oraz największe w mieście centrum rozrywki dla najmłodszych. Galeria oferuje Ci również całą gamę usług: studia urody, salony fryzjerskie, kwiaciarnie, banki, ubezpieczenia, multimedia oraz pralnię, punkt krawiecki i aptekę. Zróżnicowane menu restauracji i punktów gastronomicznych sprzyja spędzaniu tu wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną, w wyjątkowej i przyjaznej atmosferze.

Dobrze skomunikowana przestrzeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz naszej Galerii oraz blisko 2 tys. miejsc parkingowych sprawiają, że Galerię Olimp odwiedza codziennie wielu Klientów. Bez problemów dostaniesz się tu komunikacją miejską, samochodem lub rowerem. Samochód zaparkujesz na wygodnym, bezpłatnym parkingu wielopoziomowym lub parkingu wokół Galerii.

Galeria OLIMP zadebiutowała na rynku lubelskim w 2000 roku. Zbudowana i prowadzona przez firmę PHUT Transhurt Sp. z o.o. łączy tradycję ze współczesnością.

ZAPRASZAMY CIEBIE, TWOJĄ RODZINĘ I TWOICH PRZYJACIÓŁ DO GALERII OLIMP!
ODWIEDŹ I POZNAJ NAS – TWOJA GALERIA

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres [email protected].